Kudowa-Zdrój, 57-350, Kudowa Zdrój, Polska
+48 74 866 7000
info@wemeco.pl

Witamy w Wemeco

Wemeco to nowoczesny dostawca konstrukcji spawanych dla całej Europy

Wemeco specjalizuje się w seryjnej produkcji produktów według dokumentacji klientów.
Dysponujemy nowoczesnym i wszechstronnym parkiem maszynowym do obróbki  i przygotowania elementów do spawania. Jesteśmy ekspertami w spawaniu stali, stali nierdzewnej i aluminium, a także w malowaniu, pracach montażowych i organizacji dostaw wyrobów końcowych do klientów na terenie całej Europy.

Naszym sercem są nasi pracownicy

Nasi operatorzy dostają możliwości rozwoju i uczenia się pracy z technologią XXI wieku – np. robotami spawalniczymi innowacyjnymi maszynami CNC do obróbki stali, nowoczesnym sprzętem lakierniczym czy logistycznym.

Bezpieczny biznes – bezpieczne miejsca pracy

Od wielu lat funkcjonujemy według tej zasady. Realizujemy ją starannie pozyskując i dobierając Klientów pasujących do naszego profilu. Nawiązujemy tylko długofalowe relacje biznesowe, poparte wieloletnimi kontraktami. Dostarczamy wyroby do 10 krajów i do kilkunastu branż. Każdy z klientów ma założony z góry , nieduży udział w całości naszego obrotu. Taki podział ryzyka (nazywany dywersyfikacją) sprawia, że nawet w trudnych warunkach otoczenia i trudnych sytuacjach rynkowych pojawiających się w określonych regionach Europy lub branżach, zawsze mamy duży portfel zamówień i możemy zapewnić naszym pracownikom stabilność zatrudnienia.

Dokładamy wszelkich starań, żeby dostarczać naszym Klientom produkty na najwyższym poziomie jakościowym. Dlatego stawiamy profesjonalizm. Posługujemy się najnowszymi osiągnięciami techniki w produkcji, zarządzaniu, w tworzeniu dokumentacji produkcyjnej i w codziennej komunikacji z Klientem, żeby jak najlepiej zrozumieć i spełnić jego oczekiwania.

Stawiamy też na profesjonalistów – zaangażowanych ludzi, którzy chcą się rozwijać i wkładają w swoją pracę serce. Pracują wydajnie i chętnie podnoszą swoje kwalifikacje.

Od 20 lat łączymy wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów z wyzwaniami produkcyjnymi, stawianymi nam przez naszych Klientów. Z ogromnym sukcesem komercyjnym oraz z formalnymi dowodami: jesteśmy certyfikowani zgodnie z normami ISO 9001-2015 oraz zgodnie z szeregiem norm branżowych