Oferty pracy – STANOWISKA INŻYNIERSKIE

PRACA W WEMECO

Jeśli szukasz miejsca, w którym w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole będziesz podejmował się nowych wyzwań, realizując ciekawe i różnorodne projekty, to trafiłeś pod właściwy adres.
Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy do naszego zespołu i aplikuj!
W ramach współpracy oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i w dynamicznie rozwijającej się firmie

atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji

nagrody jubileuszowe

dofinansowanie dojazdów do pracy

bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, dofinansowanie wczasów, dofinansowanie przedszkoli i żłobków, imprezy firmowe, prezenty świąteczne, karnety na basen)

dodatkowe ubezpieczenie na życie opłacane przez Pracodawcę

premie w ramach programu poleceń pracowniczych

rozwój umiejętności i wiedzy zawodowej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych (dedykowane kursy językowe i specjalistyczne, szkolenia, studia)

przyjazną atmosferę w pracy, życzliwość oraz wsparcie

AKTUALNE OFERTY PRACY

STARSZY SPECJALISTA
DS. BHP

ZADANIA:

* wykonywanie zadań służby BHP zgodnie z § 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. 1997 nr 109 poz. 704)
* sporządzanie i przedstawianie pracodawcy analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycje rozwiązań mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy
* współtworzenie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych
* opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy
* zarządzanie projektami BHP oraz prowadzenie kampanii informacyjnych
* efektywne przeprowadzanie szkoleń z zakresu bhp
* aktywnie uczestniczenie we wdrażaniu norm ISO 14001:2015 i 45001:2018

WYMAGANIA:

* wykształcenie wyższe
* min. 3 letnie doświadczenie
* uprawnienia w zakresie BHP
* znajomość zagadnień z zakresu ochrony przeciwpożarowej, umiejętność pracy w systemie opartym o specjalistyczne normy ISO

MILE WIDZIANE:

* umiejętność opracowywania dokumentacji oraz instrukcji BHP
* komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej

INŻYNIER DS. ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ

ZADANIA:

* wdrażanie nowych pracowników do pracy
* regularna kontrola realizacji zleceń zgodnie z założoną technologią produkcyjną
* nadzór nad dyscypliną pracy wśród pracowników produkcyjnych zgodnie z zapisami regulaminu pracy
* rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych w powiązaniu z obszarami spawalnictwa, jakości, logistyki, planowania, BHP i itp.
* wdrażanie nowych projektów do toku produkcyjnego
* pełnienie wszystkich zadań związanych z nadzorem nad pracownikami (prawo pracy i BHP)
* realizacja całego toku produkcyjnego zgodnie z ustalonymi standardami BHP, technologicznymi, logistycznymi, porządkowymi, autonomicznego utrzymania ruchu
* reagowanie w sytuacjach kryzysowych zgodnie z odpowiednimi procedurami

WYMAGANIA:

* wykształcenie wyższe – mile widziane wyższe kierunkowe w obszarze zarządzanie i inżynieria produkcji
* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży stalowej (minimum 2 lata)
* wiedza lub doświadczenie z zakresu metod obróbek powierzchniowych
* znajomość metodologii lean manufacturig
* swobodne posługiwanie się programem klasy ERP oraz pakietem MS Office
* komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi na różnych poziomach organizacji
* gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

* komunikatywna znajomość angielskiego w mowie i w piśmie
* proaktywne podejście do zadań i pojawiających się problemów
* analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
* zamiłowanie do porządku, systematyki, utrzymywania standardów

INŻYNIER TECHNOLOGII PRODUKCJI

ZADANIA:

* przygotowywanie wycen dla nowych wyrobów
* koordynacja prototypowania i pierwszych serii produkcyjnych
* ścisła współpraca z działami produkcji i jakości
* opracowywanie dokumentacji warsztatowej i technologii/instrukcji pracy
* prowadzenie produkcyjnych projektów optymalizacyjnych
* udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych maszyn i nowych rozwiązań technologicznych

WYMAGANIA:

* wykształcenie wyższe techniczne
* biegła znajomość angielskiego w mowie i w piśmie (techniczne słownictwo)
* bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi oprogramowania technicznego CAD oraz programu Solid Works
* komunikatywność, analityczne myślenie, wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

* umiejętności sprzedażowe/negocjacyjne